Newsletter

Subscribe

* indicates requiredZapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.) Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Szklarnia Sopot Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Grunwaldzka. Dane osobowe będą przetwarzane w procesie obsługi wysyłki newslettera i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Zawiadamiający jest uprawniony do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych Szklarnia Sopot Sp. z o.o. jest dobrowolne.


Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych wysyłanych informacji e-mail. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk w zakresie ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.

Używamy MailChimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby subskrybować, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do MailChimp w celu przetworzenia. Dowiedz się więcej o praktykach dotyczących prywatności MailChimp klikając tutaj.